ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 вересня2022 р                 м. Лубни                                       № 189- XII

Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Управління патрульної поліції в Полтавській області, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Агентства місцевих доріг Полтавської області та Хорольської міської ради Полтавської області

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Управління патрульної поліції в Полтавській області, служби автомобільних доріг у Полтавській області, агентства місцевих доріг Полтавської області та Хорольської міської ради Полтавської області (додається).

2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення доУправління патрульної поліції в Полтавській області, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Агентства місцевих доріг Полтавської області та Хорольської міської ради Полтавської області.

Голова районної ради                                             Тетяна КАЧАНЕНКО