важ.інформація

    З 01.01.2024 року   розпочався черговий етап декларування.

   Згідно з вимогами  ч. 3 ст. 8 Закону України від 11.07.2002 № 93-IV «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія  Закону України від 14.10.2014  № 1700-VII «Про запобігання корупції».

   Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону № 1700-VII, а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

     оголошення

      На адресу Лубенської районної ради Полтавської області надійшли подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області щодо формування та затвердження списку присяжних Оржицького районного суду Полтавської області (далі – Оржицький районний суд).

      Враховуючи вищевикладене районна рада доводить до відома громадян Оржицької селищної територіальної громади, що постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Оржицького районного суду, які досягли тридцятирічного віку, та виявили бажання бути присяжним, можуть прийняти участь у відборі до присяжних вказаного суду.

      Для участі у відборі до присяжних громадянину, який виявив бажання стати присяжним необхідно подати до Лубенської районної ради ( до 01.09.2023 року) заяву про включення до списку присяжних та документи, що додаються до заяви, а саме:

         ogoloshennya 300x200

 

На адресу Лубенської районної ради Полтавської області надійшли подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області щодо формування та затвердження списку присяжних Лубенського міськрайонного суду Полтавської області (далі – Лубенський міськрайонний суд).

Враховуючи вищевикладене районна рада доводить до відома громадян Лубенського міської територіальної громади, що постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Лубенського міськрайонного суду, та виявили бажання бути присяжним, можуть прийняти участь у відборі до присяжних вказаного суду.

Для участі у відборі до присяжних громадянину, який виявив бажання стати присяжним необхідно подати до Лубенської районної ради заяву про включення до списку присяжних та документи, що додаються до заяви, а саме:

- ксерокопія паспорта громадянина України чи ID – картка;

- ксерокопія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі паспорта громадянина України у вигляді ID – картки);

- ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера чи картки платника податків;

- ксерокопія витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

- довідка про те, що він (вона) не має хронічного психічного захворювання, що перешкоджає виконанню обов’язків присяжного;

- довідка про те, що він (вона) не має хронічного захворювання від наркозалежності, що перешкоджає виконанню обов’язків присяжного;

- ксерокопія інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Особам, які виявили бажання взяти участь у відборі до присяжних Лубенського міськрайонного суду Полтавської області, для отримання роз’яснень звертатись за телефоном +38(05361) 74-498 або за адресою: Полтавська область, м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, б. 19, кабінет № 32.