Туберкульоз - це серйозне інфекційне захворювання, яке може бути небезпечним, особливо для людей зі слабким імунітетом або іншими хронічними захворюваннями.

Сьогодні, в Міжнародний день боротьби з туберкульозом, голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО провела робочу зустріч з людьми, які проводять велику роботу з профілактики, виявлення та лікування хворих на туберкульоз.

Співпраця сімейної медицини органів місцевого самоврядування з фтизіатричною службою на Лубенщині за минулий рік дала відчутні позитивні результати. Виявлено хворих на туберкульоз у 2,5 рази більше, що дозволило вчасно пролікувати хворих та запобігти розповсюдженню туберкульозу. Сказала координатор з туберкульозу Лубенського району, завідувач КДВ № 3 КП «ПОКПТД ПОР» лікар фтизіатр Марина ГРЕБЕНЮК.

Олена ПАХОМОВА, голова Лубенської РО Товариства Червоний Хрест, розповіла про участь в організації залучення хворих на туберкульоз щодо їх обстеження та соціальний супровід.

Про співпрацю районної ради, представників медичної сфери та Товариства Червоний Хрест говорили сьогодні під час робочої зустрічі з питань протидії туберкульозу у Лубенському районі.

«Відповідальність за боротьбу з туберкульозом в суспільстві лежить на кожному з нас. Тому ми всі повинні співпрацювати для подолання такого негативного явища, як туберкульоз», – сказала Тетяна КАЧАНЕНКО, голова районної ради.

24

336899166 748032670127783 780479313427268496 n

Сьогодні, 24 березня, святкує свій День народження депутат Лубенської районнії ради Олександр Григорович Расько!

Шановний Олександре Григоровичу!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Міцного Вам здоров’я, щастя, радості! Бажаємо, щоб кожен день починався з добрих новин!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги!

Нехай Вас завжди супроводжує просте людське щастя, міцне здоров’я, благополуччя і сімейний затишок!

Мирного Вам неба 🇺🇦

З повагою,
голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради

photo 2023 03 23 13 59 49

Коледж запрошує випускників загальноосвітніх закладів та закладів професійно- технічної освіти та всіх бажаючих на День відкритих дверей.

Дата: 31 березня 2023 року. Час:10.00. Місце зустрічі: м. Лубни, вул. Я.Мудрого 23/1. Реєстрація: https://forms.gle/fggMhRFPr1QqVqMu5

22 березня 2023 року, у залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради восьмого скликання. 

В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь начальник РВА Сергій СІРЯЧЕНКО, керівник Лубенської окружної прокуратури Іван КІНАШ, начальник Лубенського районного відділу поліції ГУНП в Полтавські області Євгеній КАРПЕЦЬ, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату райдержадміністрації.
Перед початком роботи, депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць України, що загинули від рук російських окупантів.
В ході сесії присутні заслухали інформації про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури та відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2022 рік.
Розглянули ряд питань, зокрема:
- Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лубенського району за 2022 рік;
- Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2023 рік;
- Про зміну і встановлення меж населеного пункту села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області;
- Про затвердження списку присяжних Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
- Про затвердження списку присяжних Гребінківського районного суду Полтавської області;
та інші
Попередньо питання порядку денного розглянуто на засіданні постійних комісій та президії районної ради.
Пленарне засідання сесії районної ради пройшло плідно та конструктивно, за що голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО подякувала.
unnamed 5
unnamed 2unnamed 1unnamed 7unnamed 6unnamed 3unnamed

Сьогодні, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко разом із старостою Віктором Марченком, зустрілися із жіночим творчим колективом " Мацківські барви" та завідуючою Олександрівського сільського клубу Ніною Соломахою, вручили Подяки Полтавської обласної ради за активну волонтерську діяльність з надання гуманітарної допомоги військовим частинам Збройних Сил України, територіальної оборони та внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок російської збройної агресії,

Ларисі Соломасі     Мацківці
Ніні Бобрик
Ніні Соломасі
Валентині Мусі
Лідії Погорєлові
Аллі Сень.
Щирі слова подяки Ларисі Босенко, депутату Полтавської обласної ради за сприяння, підтримку за подарунки! Разом до Перемоги!