Сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг – одна із основних функцій податкової служби.

     В період з 18 вересня по 22 вересня 2023 року до Лубенської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області для отримання адміністративних послуг, консультацій з питань податкового законодавства та з інших питань ,що відносяться до компетенції податкових органів звернулось 719 платників податків – підприємців, юридичних осіб, а також мешканців Лубенської територіальної громади та іншої території України.

      Найбільш запитуваними є і залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 68 фізичних осіб, з них 10 громадян з інших регіонів України. Видано 12 довідок/відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, з них 2 громадянам з інших регіонів.

дошкільнята

     Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.
     Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свій край.
     Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.
     Сердно вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ Лубенщини, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя!
     Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави. Мирного неба над головою.

З повагою
Голова Лубенської районної ради           Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради 

unnamed 7   

     22 вересня 2023 року відбулася чергова 17 сесія Лубенської районної ради 8 скликання під головуванням Тетяни КАЧАНЕНКО.

     Перед початком сесії, голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО та голова Лубенської РВА Сергій СІРЯЧЕНКО виконали почесну місію та вручили відзнаки Полтавської обласної ради за активну діяльність із надання всебічної допомоги українським військовим і внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок російської збройної агресії та з нагоди Дня Незалежності України.

РРО Такси

       Головне управління ДПС у Полтавській області з метою інформування суб’єктів господарювання щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг повідомляє.

Мир

       Ніхто не міг подумати, що мирним українцям доведеться пережити страхи війни… Тисячоліттями працьовитий народ, який плекає свою батьківщину, рідну землю, сьогодні змушений потерпати від окупації агресора та ціленаправленого знищення мирного населення.