кров
    Щороку 14 червня світ вшановує донорів крові та їхній альтруїстичний внесок у порятунок життів. Україна сьогодні втрачає забагато крові, але саме завдяки донорам ми рятуємо життя наших захисників і захисниць.
     Донорську кров неможливо нічим замінити — не існує ні природних, ні штучних аналогів. Щодня її потребують мільйони людей по всьому світу — породіллі після важких пологів, пацієнти з онкологічними та деякими іншими захворюваннями, постраждалі від нещасних випадків. Потрібна вона й нашим захисникам та захисницям — поранені не можуть чекати.

Вітаємо зі святом донорів і донорок та закликаємо всіх, хто має можливість, долучатися до цієї справи. Кожна донація — це три врятованих життя: дорослих або дітлахів, цивільних або військових.

Ваша кров переможе!

Повернення Е кабінет

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що  надіслати заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пенi (далі – Заява) платник податків має можливість через Електронний кабінет за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

Легал. праця

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що своєчасна  та в  повному обсязі сплата податків і зборів – обов’язок  кожного  громадянина, визначений Конституцією України, та бізнес спільноти  відповідно до норм податкового  законодавства.

Шостак

Сьогодні свій День народження відзначає наш колега, голова Лубенської районної ради п'ятого скликання, Шостак Володимир Миколайович!

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!
    Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах. Зичимо, щоб здійснилися усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривали лише нові обрії майбутніх перспектив!
     Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

З повагою та шаною, голова Лубенської районної ради            Тетяна Качаненко

депутати районної ради та виконавчий апарат.

спартакіада 2024 1
    Друге загальнокомандне місце!!! Збірна команда Лубенського району на чолі із заступником голови Лубенської районної ради Оксаною Цимбал взяла участь у Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів Полтавської області. Лубенчани вибороли друге загальнокомандне місце, передавши естафету переможців
Миргородським колегам. Щирі вітання організаторам та ЗСУ за таку можливість.