Плата за землю

Відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),  землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

Дудник

Сьогодні, 16 квітня, свій День народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання – Дудник Сергій Васильович.

Шановний Сергію Васильовичу !

Бажаємо Вам міцного здоров'я, любити життя та творити добро! Завжди з натхненням дивитися на життя.
    Нехай Ваше життя буде сповнене щастям, радістю та благополуччям. Нехай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро на нашій землі, а в родині завжди панує мир і злагода.

Вітаємо! Мирного вам неба!🇺🇦

Данилко

Сьогодні, 13 квітня, свій День народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання – Данилко Валерій Миколайович.

Шановний Валерію Миколайовичу, прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Нехай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя, життєвих гараздів та мирного неба над головою.
Вітаємо 🇺🇦🎂

конгерс
     Заступник голови районної ради Оксана ЦИМБАЛ, заступник голови Лубенської РВА Микола УСТИМЕНКО та голови громад району взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних в режимі відеоконференції.
     Участь у заході взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.

П р пошкодження

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі - Закон № 3050) було підготовлено роз’яснення щодо нововведень у частині плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та єдиного податку четвертої групи (листи ДПС України від 22.05.2023 № 11588/7/99-00-04-01-04-07 та від 08.06.2023 № 13165/7/99-00-04-03-03-07, розміщені на вебпорталі ДПС, інформація щодо розміщення матеріалів наведена у додатку 1 до цього матеріалу).