У Галереї мистецтв міста Лубни відбулася особлива подія — персональна виставка художників-близнюків «Близнюки у світі фарб», на якій були представлені творчі роботи Володимира та Олександра Мірошниченків, а також Анатолія та Віктора Панченків.
   Кожна картина — це окремий світ, наповнений барвами, емоціями та творчим натхненням. Роботи митців вражають своєю майстерністю, глибиною задуму та щирою любов’ю до мистецтва. Незважаючи на родинну схожість, кожен із художників має власний неповторний стиль і бачення прекрасного.
    Виставка подарувала відвідувачам незабутні враження, теплі емоції та можливість доторкнутися до світу творчості талановитих земляків.
    Голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко щиро подякувала Володимиру та Олександру Мірошниченкам, Анатолію та Віктору Панченкам за їхню працю, талант і натхнення, якими вони щедро діляться з людьми та вручила гостям з Полтави братам - близнюкам Анатолію і Віктору Панченкам Подяки Лубенської районної ради.