ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 вересня 2022 року                      м. Лубни                                    № 187 -ХII

Про внесення змін до рішення районної

ради № 178-XI від 16 червня 2022 року

«Про щорічну літературно-мистецьку

премію імені   Василя Симоненка»

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти в новій редакції Положення про літературно – мистецьку премію імені Василя Симоненка (додаток 1) та журі по розгляду матеріалів на здобуття літературно – мистецької премії імені Василя Симоненка (додаток 2).
  2. Визнати таким, що втратило чинність Положення про літературно – мистецьку премію імені Василя Симоненка (додаток 1) та журі по розгляду матеріалів на здобуття літературно – мистецької премії імені Василя Симоненка (додаток 2), затверджених рішенням одинадцятої сесії районної ради восьмого скликання № 178-XI від 16 червня 2022 року   «Про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненка».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, туризму та молодіжної політики.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО