ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2022 року                      м. Лубни                                    № 178 -ХI

Про щорічну літературно-мистецьку

премію імені   Василя Симоненка

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Новооржицької селищної ради № 422/02-15 від 13.06.2022 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про літературно – мистецьку премію імені Василя Симоненка (додаток 1).
  2. Затвердити склад журі по розгляду матеріалів на здобуття літературно – мистецької премії імені Василя Симоненка (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року   «Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради шостого скликання від 10 грудня 2010 року «Про заснування щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, туризму та молодіжної політики.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО