ПЕРЕЛІК ОДНОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГІВ З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ (ТЕРИТОРІАЛЬНИХ/ОДНОМАНДАТНИХ) ЗАСУЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Додаток
до постанови
Засульської сільської виборчої комісії
(назва територіальної виборчої комісії)
від "09" _листопада_ 2016 року № _2__
ПЕРЕЛІК
одномандатних виборчих округів з виборів депутатів
(територіальних/одномандатних)
Засульської сільської ради об’єднаної територіальної громади
(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті, селищної, сільської ради)
Номер територіального (одномандатного) виборчого округу |
Опис меж |
Орієнтовна кількість виборців в окрузі |
1 |
с.Засулля – вул.Гагаріна, вул.Молодіжна: 2–45, 47, 49, 51–55, 57, 59, 61; вул.Костенюк: 1–4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Засульська, вул.Піщана, вул.Ювілейна, пров.І Костенюк, пров.ІІ Костенюк |
864 |
2 |
с.Засулля - вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Запорожця, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Шевченка, пров.Комарова |
842 |
3 |
с.Засулля - вул.Ковпака, вул.Молодіжна: 48, 50, 56, 58, 60, 62–160; вул.Кошового, вул.Криворотька, вул.Матросова, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3 |
812 |
4 |
с.Засулля - вул.І Річкова, вул.ІІ Річкова, вул.ІІІ Річкова, вул.Молодіжна: 46; вул.Костенюк: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19А, 21, 23, 25–25/2, 27–29, 31, 33, 35, 37–176; вул.Новопроложена, вул.Чкалова, пров.І Чкалова |
785 |
5 |
с.Засулля — вул.Корніяченко, вул.Лісна, вул.Наливайка, вул.Тарасенка, с.Солониця — вул.Академіка Павла Охріменка: 12, 14, 16, 16А, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, вул.Зайкевича: 2, 4, 8, 10, 10А, 12, 14, вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Урожайна, пров.Миру |
600 |
6 |
с.Солониця — вул.Академіка Павла Охріменка: 1-11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69-75, вул.Гагаріна, вул.Зайкевича: 1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15-72, вул.Кочубея, вул.Миколенка, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.I Зайкевича, пров.Миколенка, пров.I вулиці Шевченка |
542 |
7 |
с.Войниха — вул.Віри Роїк, вул.Гагаріна, пров.Гагаріна, вул.Дейкала, вул.Кирпоноса, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Ромоданівська, вул Січових Стрільців, вул.Шевченка , с.Куп’єваха |
433 |
8 |
с.Войниха — вул.Дружби, пров.Дружби, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова |
470 |
9 |
с.Піски, с.Тернівщина |
735 |
10 |
с.Мацківці, с.Мацкова Лучка |
611 |
11 |
с.Назарівка, с.Шершнівка |
403 |
12 |
с.Березівка, с.Кревелівка, с.Тотчине, с.Шинківщина |
469 |
13 |
с.Оріхівка - вул.Агромістечко, вул. 1 Травня |
432 |
14 |
с.Оріхівка - вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Кільцева, тупик Кільцевий, вул.Комарова, вул.Новопроложена, вул.Пришкільна, пров.Садовий 1, вул.Сільська, вул.Стадіонівська, вул.Степова, тупик Степовий, вул.Учительська, вул.Центральна, пров.1 Центральної, тупик 1 Центральної, тупик 2 Центральної, пров.2 Центральної, вул.1 Садова, вул.2 Садова |
621 |
15 |
с.Барвінщина, с.Крем’янка, с.Матяшівка, с.Свічківка, с.Стадня |
377 |
16 |
с.Литвяки, с.Покровське, с.Червоні Пологи |
722 |
17 |
с.Луки, с.Мгар |
507 |
18 |
с.Вільшанка |
375 |
19 |
с.Новаки - вул.Весела Долина, вул.Вознесенська, тупик 1-й вулиці Вознесенської, тупик 2-й вулиці Вознесенської, тупик 3-й вулиці Вознесенської, пров.вулиці Лісової, вул.Глибока, вул.Лісова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Слобідська, вул.Щербаня, пров.1-й вулиці Щербаня, тупик 2-й вулиці Щербаня |
436 |
20 |
с.Новаки - вул.Вишнева, вул.Молодіжна, тупик 1-й вулиці Молодіжної, тупик 2-й вулиці Молодіжної, тупик 3-й вулиці Молодіжної, тупик 4-й вулиці Молодіжної, вул.Нова, вул.Садова, вул.Шкільна, с.Пишне |
452 |
21 |
с.Вищий Булатець - вул.Нова, вул.Садова, вул.Степова, пров.Степовий, вул.Тракторна, пров.Тракторний 1, пров.Тракторний 2, вул.Центральна, пров.Центральний, вул.Халявицького (1А, 1Б, 1, 2А, 2-11, 13, 15, 17А, 17), вул.Шкільна, с.Малий В’язівок |
431 |
22 |
с.Вищий Булатець - вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Кільцева, пров.Кільцевий, вул.Козацька, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, пров.Пушкіна, вул.Халявицького (14, 16, 16А, 19-21, 24, 25А, 26А, 26-31, 33-34, 36А, 36-39, 40А, 40Б, 40В, 40Г, 40, 42-43, 47-51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 91), пров.Халявицького 1, пров.Халявицького 2, вул.Шевченка, пров.Шевченка 1, пров.Шевченка 2, пров.Шевченка 3 |
517 |
23 |
с.Кононівка, с.Нижній Булатець, с.Чуднівці |
914 |
24 |
с.Михнівці, с.П’ятигірці |
773 |
25 |
с.Олександрівка |
398 |
26 |
с.В’язівок, с.Терни |
718 |
Секретар |
||||
(назва територіальної виборчої комісії) |
МП |
(підпис) |
(прізвище та ініціали) |