ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

шістнадцята сесія шостого скликання

від 25 грудня 2012 року

Про присвоєння чергового рангу посадової

особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2008 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів (зі змінами), рішення районної ради від 03.12.2010 р. «Про затвердження структури, штатної чисельності та умов оплати праці виконавчого апарату Лубенської районної ради»,   районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Присвоїти голові районної ради Дядечку Олексію Івановичу черговий               6 (шостий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії.

Виплату надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування здійснювати в порядку, встановленому чинним законодавством України у розмірі 120 (сто двадцять) грн.

2.   Встановити надбавку посадової особи місцевого самоврядування за вислугу років голові районної ради Дядечку О.І. з 1 листопада 2012 року у розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

3.   Присвоїти заступнику голови районної ради Яковченко Євгенії Іванівні черговий 8 (восьмий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії.

Виплату надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування здійснювати в порядку, встановленому чинним законодавством України у розмірі 100 ( сто ) грн.

Голова районної ради                                                                      О.І.Дядечко

Переглянути додаток до рішення  "Про присвоєння чергового рангу  посадової особи  місцевого самоврядування"