ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

захисту населення району «Турбота» на

2012 рік та про Програму по соціальному

захисту населення району «Турбота» на 2013 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію районної державної адміністрації «Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2012 рік», та, з метою посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації «Про виконання  Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2012 рік» взяти до відома.
  2. Затвердити районну Програму по соціальному захисту   населення району «Турбота» на 2013 рік (додається).
  3. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                        О.І. Дядечко

Переглянути  додаток до рішення "Про Програму по соціальному захисту населення району "Турбота" на 2013 рік"