ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

пятнадцята сесія шостого скликання

від  16 листопада 2012 року

Про Порядок прийняття, передачі та списання

майна,  що  належить  до  спільної  власності

територіальних громад сіл району

Відповідно до статтей 142, 144 Конституції України, статтей   43, 60 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»,   статтей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. №1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності»   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  Порядок прийняття, передачі та   списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району    (додається).

2. Виконавчому апарату районної ради,  районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, які здійснюють оперативне управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району,  забезпечити  неухильне  дотримання   Порядку прийняття,  передачі та списання майна.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю – відповідальну за здійснення повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики.

Голова  районної ради                                                                         О.І.Дядечко

Переглянути додатки до рішення районної ради "Про Порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району"