ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про надання дозволу виконкому

Новооріхівської сільської ради

на проведення капітального ремонту

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконкому Новооріхівської сільської ради на проведення капітального ремонту електромережі, утепленню кімнат та заміни вікон у дошкільному навчальному закладі «Вогник» приміщення якого використовується на умовах оренди в ЗШ I-III ступенів.

2. Рекомендувати виконкому Новооріхівської сільської ради та відділу освіти райдержадміністрації забезпечити належне збереження, утримання та ефективне використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко