ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від  27 липня 2012 року

Про  Порядок призначення та звільнення

керівників підприємств, установ, організацій,

що належать до спільної власності територіальних

громад сіл району, Положення  про контракт з

керівником  та типову форму контракту

Відповідно до статтей 142, 144 Конституції України, статтей   43, 60 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  статтей  21, 23, 24 КЗпП України,  статтей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 65 Господарського кодексу України,  статті 20 Закону України  «Про освіту», статті 21 Закону України  «Про культуру»,  статті 16 Закону України  «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоровя»   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.  Затвердити :

1.1. Порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ,   організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 1).

1.2. Положення про контракт з керівником підприємства, установи, організації, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 2).

1.3. Типову форму контракту з керівником підприємства, установи, організації, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 3).

2.   Виконавчому апарату районної ради, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, які здійснюють оперативне управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району:

2.1. Забезпечити   неухильне  дотримання   Порядку призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району та Положення про контракт з керівником;

2.2. Привести чинні контракти з керівниками у  відповідність до затвердженої типової форми.

3. Визнати таким, що втратило чинність  рішення районної ради  від 28.02.2005 р.  «Про затвердження форми Контракту, Положення про нього та Порядку укладання з керівником підприємства, установи, організації, які належать до спільної власності територіальних громад Лубенського району при прийнятті (найманні) на роботу».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю – відповідальну за здійснення повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики.

Голова  районної ради                                                                         О.І.Дядечко

Переглянути додатки до рішення "Про Порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району, Положення про контракт з керівником та типову форму контракту"