ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про депутатський запит депутата

районної ради шостого скликання

Сидоренка Р.М.

Відповідно до статтей 11, 21, 22  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Доручити районній державній адміністрації розглянути депутатський запит депутата районної ради Сидоренка Р.М. щодо втручання органу державної виконавчої влади в діяльність Засульської сільської ради та її виконавчого комітету.

2.        Про результати розгляду депутатського запиту до 20 червня 2012 року повідомити  районну раду та депутата Сидоренка Р.М.

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко