ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про депутатський запит депутата

районної ради шостого скликання

Сидоренка Р.М.

Відповідно до статтей 11, 21, 22  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.          Доручити районній державній адміністрації розглянути повторно депутатський запит депутата районної ради Сидоренка Р.М. від 09.12.2012 року щодо «незаконних виливів відходів виробництва Пирятинського сир заводу на території Оріхівської сільської ради» та депутатський запит від 24 травня 2012 року з цього питання.

2.          Про результати розгляду депутатських запитів до 20 червня 2012 року повідомити  районну раду та депутата Сидоренка Р.М.

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко