ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про депутатський запит депутата

районної ради шостого скликання

Сидоренка Р.М.

Відповідно до статтей 11, 21, 22  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

Рекомендувати начальнику Лубенського міського відділу (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) ГУ МВС України в Полтавській області направити повторно офіційну письмову відповідь на запит депутату Сидоренку Р.М. від 09.12.2011 року та дотримуватись вимог чинного законодавства України в роботі з депутатськими запитами та депутатськими запитаннями.

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко