ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ятнадцята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2024 року                  м. Лубни                                       № 261 -XIX

Про внесення змін до рішення районної

ради № 229-XVII від 22 вересня 2023 року

«Про щорічну літературно-мистецьку

премію імені   Василя  Симоненка»

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку 2 рішення сімнадцятої сесії районної ради восьмого скликання № 229-XVII від 22 вересня 2023 року «Про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя  Симоненка», виклавши його в новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність додаток 2 до рішення сімнадцятої сесії районної ради восьмого скликання № 229-XVII від 22 вересня 2023 року «Про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя  Симоненка».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, туризму та молодіжної політики.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО

додаток до рішення