ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ятнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2024 року                  м. Лубни                                  № 258 -XIX

Про передачу будівлі у комунальну

власність Гребінківській міській

територіальній громаді

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», розглянувши листа Гребінківської міської ради від 14.09.2023 року № 03-21/2303, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району, комунальної власності Лубенської районної ради (ЕДРПОУ21072647) у комунальну власність Гребінківській міській територіальній громаді, в особі Гребінківської міської ради (ЕДРПОУ 13956272) будівлю міського ветеринарно-сервісного пункту, що розташована за адресою: вул.Магістральна, буд.94, м.Гребінка, Гребінківська територіальна громада, Лубенський район, Полтавська область.

2. Відділу управління майном комунальної власності виконавчого апарату районної ради спільно з Гребінківською міською радою здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття у власність Гребінківської міської територіальної громади, в особі Гребінківської міської ради, будівлі міського ветеринарно-сервісного пункту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                        Тетяна КАЧАНЕНКО