ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ятнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2024 року                   м. Лубни                                  № 257 -XIХ

Про затвердження розпорядження голови

Лубенської районної ради «Про прийняття

на баланс Лубенської районної ради будівлі

міського ветеринарно-сервісного пункту,

що розташована в м. Гребінка»

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішення першої сесії  Лубенської районної ради восьмого скликання «Про початок реорганізації Гребінківської районної ради шляхом приєднання до Лубенської районної ради» від 15.12.2020, районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити розпорядження голови Лубенської районної ради № 4-аг від 21.03.2024 року «Про прийняття на баланс Лубенської районної ради будівлі міського ветеринарно-сервісного пункту, що розташована в м.Гребінка».

Голова районної ради                                                 Тетяна КАЧАНЕНКО

додаток