ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 вересня 2023 року                      м. Лубни                              № 229 - XVII

Про затвердження Положення про щорічну

літературно-мистецьку премію імені

Василя Симоненка і складу Журі з розгляду

матеріалів на здобуття щорічної літературно-

мистецької премії імені Василя Симоненка

в новій редакції та про втрату чинності

рішення Лубенської районної ради

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненка в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити склад Журі з розгляду матеріалів на здобуття щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка в новій редакції (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення дванадцятої сесії районної ради восьмого скликання № 187-XII від 14 вересня 2022 року «Про внесення змін до рішення районної ради №178-XI від 16 червня 2022 року «Про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненка».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, туризму та молодіжної політики.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО

додаток 1

додаток 2