ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 вересня 2023 року           м. Лубни                                       № 227 -XVІI

Про припинення, шляхом ліквідації, юридичної особи

«Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості

Лубенської районної ради Полтавської області»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104, 105, 110 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити, шляхом ліквідації, юридичну особу «Лубенський районний Центр дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області» (код ЄДРПОУ - ХХХХХХХХ) місцезнаходження: Україна, 37500, Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, вул. Мистецька, будинок 15.

2. Створити та затвердити склад ліквідаційної комісії Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області (додається). Адреса місцезнаходження ліквідаційної комісії: Україна, 37500, Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19.

3. Голові ліквідаційної комісії Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області:

3.1 Протягом трьох робочих днів повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області.

3.2 Установити строк для пред’явлення кредиторами своїх вимог протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію юридичної особи Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області.

3.3 Здійснити усі інші заходи, передбачені чинним законодавством України, пов’язані з ліквідацією Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                        Тетяна КАЧАНЕНКО