1. Про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури у I півріччі 2023 року

2. Про припинення, шляхом ліквідації, юридичної особи "Лубенського районного Центру дитячої та юнацької творчості Лубенської районної ради Полтавської області"

3. Про затвердження списку присяжних Оржицького районного суду Полтавської області.

4. Про затвердження Положення про щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненко і складу Журі з розгляду матеріалів на здобуття щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка в новій редакції та про втрату чинності рішення Лубенської районної ради.

5. Про внесення змін до рішення шостої сесії районної рали восьмого скликання №136-VI від 19 серпня 2021 року «Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування Лубенського району на 2021-2024 роки».

6.  Про внесення змін до складу президії районної ради восьмого скликання.

7.  Про внесення змін до постійної комісії районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, туризму та молодіжної політики

8.Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроєку № 10037.

9.   Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради восьмого скликання Бобир О. А.

10.  Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради восьмого скликання Кулика О.О.

11.  Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради восьмого скликання Легенчук О.О.