1. Про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури за 2022 рік

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадськог порядку та результату діяльності Лубенського районного відділу поліції ГУ НП в Полтавській області

на території Лубенського району за 2022 рік

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лубенського району за 2022 рік.

4. Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2023 рік.

5. Про затвердження розпорядження начальника Лубенської районної військової адміністрації від 16.01.2023 № 4 «Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання Лубенської районної ради від 22 грудня 2022 року № 192-ХІІІ «Про районний бюджет Лубенського району на 2023 рік».

6. Про зміну і встановлення меж населеного пункту села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області.

7. Про затвердження списку присяжних Лубенського міськрайонного суду Полтавської області.

8. Про затвердження списку присяжних Гребінківського районного суду Полтавської області.

9. Про виконання плану роботи районної ради за 2022 рік.

10. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету.