1.Про результати діяльності  Лубенської окружної прокуратури у I півріччі 2022 року.

2. Про затвердження списку присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області.

3. Про внесення змін до рішення районної ради № 178-XI від 16.06.2022 року «Про щорічну літературну – мистецьку премію імені Василя Симоненка».

4. Про затвердження Порядку списання майна спільної власності  територіальних громад селищ та міст Лубенського району.

5. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Управління патрульної поліції в Полтавській області, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Агентства місцевих доріг Полтавської області та Хорольської міської ради Полтавської області.

6. Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної  Ради України та Кабінету Міністрів України.