1. Про звіт голови Лубенської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих Лубенською районною радою повноважень у 2021 році.

2. Про  внесення змін до Регламенту районноїради восьмого скликання.

3. Про затвердження плану діяльності районної ради  з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

4. Про внесення змін до складу Президії районної ради.

5. Про щорічну літературно – мистецьку премію імені Василя Симоненка.

6. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради.

7. Про затвердження структури та  чисельності виконавчого апарату Лубенської районної ради восьмого скликання.

8. Про  затвердження Положення про Президію районної ради в новій редакції.

9. Про внесення змін до рішення районної ради № 66-ІІІ від 16.02. 2021 року "Про затвердження розпорядження голови Лубенської районної ради".

10.    Про призначення головного редактора КУ РМР «Радіо – Лубни».

11.    Про Звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Міністерства освіти  і науки, депутата Верховної Ради України  Кулініча Олега Івановича, Полтавської обласної державної  адміністрації та Полтавської обласної ради.