ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2022 року               м. Лубни                                   № 184 -X

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради Полтавської області

до Міністерства освіти і науки,

депутата Верховної Ради України

Кулініча Олега Івановича,

Полтавської обласної державної

адміністрації та Полтавської обласної ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Міністерства освіти і науки, депутата Верховної Ради України                           Кулініча Олега Івановича, Полтавської обласної державної                 адміністрації та Полтавської обласної ради..

2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Міністерства освіти і науки, депутата Верховної Ради України                           Кулініча Олега Івановича, Полтавської обласної державної                 адміністрації та Полтавської обласної ради.

Голова районної ради                                                        Тетяна КАЧАНЕНКО

ЗВЕРНЕННЯ