ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2022 року                      м. Лубни                                  № 183 -ХI

Про призначення головного редактора

КУ РМР «Радіо-Лубни»

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про телебачення і радіомовлення», п.5.2 Статуту Комунальної установи – редакції міськрайонного радіомовлення «Радіо-Лубни», розглянувши заяву Черевка Олександра Миколайовича, районна рада ВИРІШИЛА :

1. Призначити Черевка Олександра Миколайовича на посаду головного редактора Комунальної установи – редакції міськрайонного радіомовлення «Радіо-Лубни» (код ЄДРПОУ 26435089) з 1 липня 2022 року.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зв’язків з громадкістю.

Голова районної ради                                                Тетяна КАЧАНЕНКО