ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

від 16 червня2022 рм. Лубни                                       № 181–XI

Про затвердження Положення про Президію районної ради в новій редакції

Відповідно до п. 3ч. 1 ст. 43, ч. 3 ст. 57Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зав’язків з громадськістю, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Президію районної ради восьмогоскликання в новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність Положення про Президію районної ради, затверджене рішенням другої сесії районної ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питаньдепутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зав’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                            Тетяна КАЧАНЕНКО