ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2022 року                      м. Лубни                                    № 179 -ХI

Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради

Відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням першої сесії районної ради восьмого скликання від 15.12.2020 р., а саме:
  • доповнити пунктом 2.12 розділ 2 «Організація роботи» наступного змісту: «З метою вивчення та подання висновків про відповідність проєктів регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», районна рада покладає ці повноваження на постійну комісію ради з питань управління майном, житлово – комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.»

Голова районної ради                                                 Тетяна КАЧАНЕНКО