ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2022 року                      м. Лубни                                    № 174 -ХI

Про звіт голови Лубенської районної

державної адміністрації щодо виконання

делегованих Лубенською районною

радою повноважень у 2021 році

Відповідно до статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 14, 29, 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення другої сесії восьмого скликання Лубенської районної ради від 23 грудня 2020 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови Лубенської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих Лубенською районною радою повноважень у 2021 році взяти до відома.

2. Лубенській районній державній адміністрації забезпечити підготовку та подати на розгляд депутатів районної ради Програму соціально – економічного розвитку Лубенського району.

3. Лубенській районній державній адміністрації продовжити роботу щодо виконання делегованих районною радою повноважень у 2022 році.

Голова районної ради                                                Тетяна КАЧАНЕНКО