ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 березня 2022 року                      м. Лубни                                    № 173-Х

Про внесення змін до рішення першої

сесії восьмого скликання районної

ради від 08 грудня 2020 року «Про

обрання заступника голови Лубенської

районної ради Цимбал О.В.»

Відповідно до п. 1 ч.1, ч. 2 ст. 43 та ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни до рішення першої сесії районної ради восьмого скликання від 08 грудня 2020 року «Про обрання заступника голови Лубенської районної ради Цимбал О.В.» доповнивши пунктами 4 та 5 наступного змісту:

4. Приступити Цимбал Оксані Вікторівні до виконання обов’язків заступника голови Лубенської районної ради після звільнення з попереднього місця роботи.

5. Доручити голові районної ради своїм розпорядженням визначити фактичну дату початку виконання обов’язків заступника голови Лубенської районної ради Цимбал Оксаною Вікторівною.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО