ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2021 року                м. Лубни                                   №  164 -ІХ

Про затвердження звіту «Про незалежну оцінку майна нежитлових будівель розташованих за адресою: м.Лубни, вул.Шевченка, буд.18, Полтавська область»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», згідно з рішенням 6 сесії Лубенської районної ради 8 скликання № 140-VІ від 19.08.2021р. «Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду на аукціоні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт «Про незалежну оцінку майна нежитлових будівель розташованих за адресою: м.Лубни, вул.Шевченка, буд.18, Полтавська область» згідно якого оціночна (ринкова) вартість об’єкта оцінки становить 409234,00 (чотириста дев’ять тисяч двісті тридцять чотири) грн. в тому числі: сарай літ.«Б» площею 29,3 м2 – 61826,00 (шістдесят одна тисяча вісімсот двадцять шість )грн., гараж літ.«Д» площею 29,0 м2- 62626,00 (шістдесят дві тисячі шістсот двадцять шість) грн., гараж літ.«Е» площею 135,8 м2- 284782,00 (двісті вісімдесят чотири тисячі сімсот вісімдесят дві) грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                 Тетяна КАЧАНЕНКО