Поіменне голосування депутатів Лубенської районної ради 8 скликання на 9 сесії 21. 12. 2021 року.

1. Про звіт голови Лубенської районної ради.
  2. Про районний бюджет Лубенського району на 2022 рік.
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до складу президії районної ради.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 р. «Про постійні комісії Лубенської районної ради восьмого скликання".
  6. Про внесення змін до рішення 3 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №-88-ІІІ від 16.02.2021р. «Про затвердження передавального акту Оржицької районної ради».
  7. Про затвердження звіту «Про незалежну оцінку майна нежитлових будівель розташованих за адресою: м.Лубни, вул.Шевченка, буд.18, Полтавська область».

8. Про затвердження ліквідаційного балансу Лубенського районного трудового архіву.

9. Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку голови Лубенської районної ради.