ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Четверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 31 березня 2021 року                                                  № 99 -   IV

Про внесення змін до рішення

районної ради № 97-ІІІ від

18.02. 2021 року "Про внесення

змін до показників районного бюджету

Лубенського району на 2021 рік"

16312200000

(код бюджету)

Керуючись статтями 14, 72,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Рішення третьої сесії Лубенської районної ради восьмого скликання № 97-ІІІ від 18 лютого 2021 року "Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2021 рік" доповнити підпунктом 1.1 наступного змісту:
    • Відповідно пункту 6² Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій" №1009-ІХ від 17.11.2020 року головам комісій з припинення діяльності фінансових органів Хорольської, Пирятинської, Чорнухинської, Гребінківської, Оржицької районних державних адміністрацій забезпечити перерахування в повному обсязі вільних залишків коштів загальних фондів районних бюджетів ліквідованих районів, які утворилися станом на 01 січня 2021 року до загального фонду районного бюджету Лубенського району, а також перерахувати залишки цільових коштів, що утворилися на кінець бюджетного періоду, за цільовим призначенням.
  2. В пункті 4 слова "фінансове управління" замінити на слова "фінансовий відділ".
  3. Додаток 6 до рішення третьої сесії Лубенської районної ради восьмого скликання № 97-ІІІ від 18 лютого 2021 року "Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2021 рік" викласти в новій редакції (додається).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Голова районної ради                                                               Т. КАЧАНЕНКО

Додаток 6 Додається