ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

районного бюджету на 2020 рік

16318200000

(код бюджету)

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 23, 78 Бюджетного кодексу України та врахувавши рекомендації постійних комісій районної ради,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок п’ятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання від 23 грудня 2019 року „Про районний бюджет на 2020 рік” згідно з додатками 1 - 5.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління Пирятинської райдержадміністрації, контроль за виконанням - на постійну комісію Лубенської районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Додатки 1 - 5  даного рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                            Тетяна КАЧАНЕНКО

Переглянути додатки