ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Друга сесія восьмого скликання

від 23 грудня 2020 року

Про внесення  змін та доповнень до рішення

47 (позачергової) сесії Оржицької    районної

ради сьомого скликання №792 від 21.10.2020 р.

«Про безоплатну передачу майна із спільної

власності територіальних громад Оржицького

району у комунальну власність Новооржицької

селищної ради»

Відповідно пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

ВИРІШИЛА

Внести зміни та доповнення до рішення 47 позачергової сесії Оржицької районної ради сьомого скликання № 792 від 21.10.2020р. «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради» а саме:

1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 зазначеного рішення:
  2. Доповнити рішення:

- пунктом 5 такого змісту:

«Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради необоротні матеріальні активи, виробничі запаси за результатами інвентаризації».

- пунктом 6 у такій редакції:

«До складу комісії з приймання-передачі майна до Новооржицької селищної ради делегувати :

- начальника відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Оржицької районної ради Тарасенка Віктора Миколайовича;

- начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Оржицької районної ради Звіздай Оксану Василівну;

- керівників та бухгалтерів структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів і підприємств – балансоутримувачів відповідного майна.

Голова районної ради                                                          Т.П. Качаненко