ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від    9   грудня   2011 року

Про виконання районної Програми реалізації

державної  соціальної  політики  спрямованої

на посилення  соціального  захисту найбільш

вразливих  верств  населення   «Турбота»   на

2011  рік  та  про  програму   по   соціальному

захисту населення району «Турбота» на 2012 рік

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» та, з  метою посилення  соціального захисту найбільш вразливих верств  населення  району,  районна  рада

ВИРІШИЛА:

1.  Інформацію про виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»   на 2011 рік  взяти  до  відома.

2.  Затвердити  Програму  по соціальному  захисту   населення району «Турбота» на 2012 рік (додається).

3.  Районній державній адміністрації забезпечити  виконання  Програми в установленому порядку

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери  та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                  О.І.Дядечко