ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Девята  сесія шостого скликання

від    9   грудня   2011 року

Про  внесення  змін  до рішення районної ради

від 03.12.2010  «Про затвердження  Регламенту

Лубенської  районної ради»

Відповідно до ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 15 Закону України  «Про доступ до публічної інформації»,  ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Внести зміни до рішення районної ради від 03.12.2010  «Про затвердження  Регламенту Лубенської районної ради» та викласти статті 18, 52 додатку до нього в новій редакції (додатки  1, 2).

2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                                 О.І.Дядечко

Переглянути додатки до рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 03.12.2010 "Про затвердження Регламетну Лубенської районної ради"