ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про прийняття майна

на баланс Лубенської

районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти на баланс районної ради майно спільної власності територіальних громад сіл району, а саме: автомобіль вантажний бортовий марки УАЗ 3303 – 01, державний номер 13971 СН, 1987 року випуску, що знаходиться в оперативному управлінні та на балансі відділу культури і туризму районної державної адміністрації.
  2. Передати повноваження по передачі-прийняттю майна відділу культури і туризму районної державної адміністрації.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення 16 сесії районної ради сьомого скликання від 16 березня 2017 року «Про прийняття майна на баланс

Лубенської районної ради»

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця