ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від 30 грудня 2016 року

Про визнання   повноважень

депутата районної ради

Відповідно до статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 89, 90 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи постанову районної виборчої комісії від 29.12.2016 р. №8, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Повідомлення районної виборчої комісії щодо визнання обраним депутатом Лубенської районної ради сьомого скликання у багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку ЛУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА» Грабко Альони Володимирівни взяти до відома.

2. Визнати повноваження депутата районної ради сьомого скликання у багатомандатному виборчому окрузі Грабко Альони Володимирівни від ЛУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА» .

Голова районної ради                                                                 Г.М. Угляниця