ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія сьомого скликання

від 03 червня 2016 року

Про надання дозволу на переобладнання

частини приміщення Засульської гімназії

Відповідно до статей 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на переобладнання частини приміщення Засульської гімназії, а саме: гардеробної під три музейні кімнати історії сіл Засулля і Солониця та недіючих технічних приміщень під гардероб.
  2. Директору Засульської гімназії виготовити проектно – кошторисну документацію для здійснення робіт відповідно до чинного законодавства України.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальним майном.

Голова районної ради                                                                                                       Г.М. Угляниця