ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія сьомого скликання

від 03 червня 2016 року

Про внесення змін до районної цільової Програми

забезпечення виконання Лубенською районною

державною адміністрацією у 2015- 2016 роках

делегованих їй районною радою повноважень

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою здійснення заходів, спрямованих на ефективне виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень, наданих радою, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної цільової Програми забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2015 - 2016 роках делегованих їй районною радою повноважень, затвердженої рішенням 36 сесії районної ради 6 скликання та викласти пункт 9 «Напрями діяльності та заходи Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у 2015 – 2016 роках делегованих районною радою повноважень» та пункт 10 «Результативні показники реалізації головних цілей Програми» в новій редакції (додається).

2. Райдержадміністрації забезпечити виконання затвердженої Програми з урахуванням змін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                                                                     Г.М. Угляниця

переглянути додатки до рішення