ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія сьомого скликання

від 03 червня 2016 року

Про внесення змін до довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної

підготовки Лубенського району на

2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 18 липня 2014 року «Про затвердження довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки» та викласти додаток до нього в новій редакції (додається).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із змінами в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

переглянути додатки до рішення