ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять шоста сесія шостого скликання

від 07 жовтня 2015 року

Про  внесення  змін  до  порядку  використання

коштів, що надходять в порядку відшкодування

втрат сільськогосподарського і лісогосподарського

виробництва до районного бюджету

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 209 Земельного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до порядку використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету, затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради шостого скликання від 7 жовтня 2011 року «Про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету», та викласти його в новій редакції (додається).

2. Райдержадміністрації забезпечити безумовне дотримання порядку використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету та організацію виконання даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                        О.В. Темченко

переглянути додатки до рішення