Днями в Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття ювілейної виставки з нагоди 75-річчя від дня народження Володимира Семенюти «Живопис. Архітектура. Графіка».
Мистецький доробок Володимира Семенюти зараз представлений в галереї і майже з кожної живописної картини художника видно, що йому небайдужа доля України, зокрема це відображають роботи «Ставок у Матяшівці», «Покинута садиба», «Кононівка», «Цвіте груша», «Садиба бабусі». А ще Володимир Іванович любить ріки і малесенькі річечки, і ця його чиста сокровенна любов передана на картинах «Бистрянка», «Тихоплинна Сула», «Удай». Досить осібне місце в творчості митця займають акварелі, вони в нього світлі, живі, і сповнені особливого дотику майстерності й таланту.
Окрему нішу займає архітектурний доробок Володимира Семенюти, адже він з 1962 року працював в місті Лубни на посадах старшого архітектора, а з 1969 по 1998 рік – головним архітектором міста. На виставці представлені фотографії пам’ятника Т. Шеваченку по вул. Радянській, стели біля Вічного вогню, монумента до 1000-ліття міста, макету забудови Василенкового поля та інші роботи автора.
Зі святом художника вітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова районної держадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, депутат обласної ради Григорій Тягло, заступник голови міської ради ветеранів Віктор Чинч, головний архітектор міста Андрій Шмонденко, начальник міського управління культури і мистецтв Юрій Литовченко, директор краєзнавчого музею Тамара Дяченко, колишній міський голова Іван Гончаров, художники Олександр Рогозний та Володимир Мірошниченко, член Національної спілки архітекторів України Ірина Казакова, голова благодійного фонду «Слово» імені В. Малика Олександр Сиченко.
Музичні дарунки прозвучали у виконанні бандуриста Віталія Мороза, східний танок від міського управління містобудування та архітектури виконала учениця школи № 1 Аня Карпенко, а також прозвучала композиція ансамблю гітаристів музичної школи (клас педагога О.Мисник).