453094104 843164887947388 972301560791076397 n

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі питання, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.
        Умови сьогодення диктують нові реалії для всієї медичної системи України. Під час війни вчасне надання медичної допомоги – чинник, що значно підвищує шанси на виживання тяжкопораненого бійця. І з цим успішно справляються наші медики.
     Низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.
Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.
       Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за тисячі врятованих людських життів!

Зі святом!
Слава медичним працівникам!