день матері

Благословенна жінка-матір у дітях своїх, у своїй щирій і непідкупній любові, бо вона і є любов. Саме це святе почуття українських матерів зігріває її дітей-воїнів на передовій, береже від куль, підтримує тих, хто змушений був виїхати, не дає опуститися рукам і впасти у зневіру. Розумом не можна осягнути біль і розпач української матері саме в цей час, її стійкість, її витримку.
         Дорогі матері України - ви сьогодні саме той моральний ідеал людини для своїх дітей. Саме завдяки вам вони виросли справжніми патріотами для матінки-країни.
         Нехай святиться ім'я твоє, мамо. Нехай твої сльози будуть лише від щастя, твоя молитва і щира віра стануть надійним захистом від усілякого лиха! З Днем Матері!

Голова Лубенської районної ради                               Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради