Циганенко

Сьогодні, 9 вересня, свій День народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання - Циганенко Олександр Миколайович.

Шановний Олександре Миколайовичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради у цей радісний і світлий день Вашого Дня народження бажаємо мирного та блакитного неба над головою, міцного здоров’я Вам та Вашій родині, щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.
    Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі. Нехай з легкістю здійснюються всі Ваші задуми, нехай кожен день буде насиченим і плідним, колеги та друзі допомагають і підтримують, а гарний настрій додає наснаги.
     Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами!🇺🇦💛💙

Голова Лубенської районної ради         Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради