Бажан

Сьогодні, 12 серпня, свій день народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання – Бажан Сергій Михайлович.
                                                                                 Шановний Сергію Михайловичу !

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Мирного Вам неба💛💙🇺🇦

З повагою,