Піхотинці - є основою Збройних Сил України та гордістю українського війська. Загартовані в запеклих боях із російським агресором, ви впевнено та рішуче щодня виконуєте найскладніші бойові завдання, демонструючи свою стійкість, незламний дух, відвагу та самопожертву.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Вічна їм пам’ять та честь і слава мужнім воїнам, які продовжують боронити нашу Україну від рашиських загарбників.
       З нагоди професійного свята висловлюємо вам подяку за самовіддане служіння Батьківщині, за витримку, мужність та вірність Військовій присязі!
       Мужні воїни, ми бажаємо вам міцного здоров'я, незламної сили духу та найшвидшої перемоги над проклятим ворогом.
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО
Депутати районної ради