Прикордонники
       Прикордонники − одні з перших, хто стоїть на шляху до збереження спокою, благополуччя та цілісності нашого суспільства. Їх подвигам і самовідданості присвячено не мало публікацій. Про їх героїзм і кмітливість ходять справжні легенди. У цих легендах зберігається вагома частка правди, яка просто взята з життя, їх буднів, історії, традицій і фактів, що мають місце бути.
       Після повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року саме прикордонники першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня дають відсіч агресору, мужньо боронять цілісність України та недоторканність рідної землі.
        Ми вдячні всім, хто віддано і мужньо захищає нашу країну! Разом ми вистоїмо і обов’язково переможемо! Тому що захищаємо нашу землю, нашу Батьківщину.
        Дякуємо за мужність, сміливість та героїзм!🇺🇦
        Дякуємо за боротьбу й захист!🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!
З повагою,
голова Лубенської районної ради   Тетяна КАЧАНЕНКО